Grupa Azoty Automatyka poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Elektromechanik aparatury do pomiarów i sterowania

Zakres obowiązków:

  • usuwanie usterek urządzeń pomiarowych na instalacjach;
  • przeglądy i konserwacje urządzeń pomiarowych;
  • udział w realizacji zadań remontowych i modernizacyjno-odtworzeniowych prowadzonych na nadzorowanych obiektach dla utrzymania sprawności urządzeń pomiarowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne;
  • mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, m.in. upominki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do zakupu okularów;
  • pakiet usług medycznych dla pracownika współfinansowany przez pracodawcę;
  • dostępny Pracowniczy Program Emerytalny współfinansowany przez pracodawcę;
  • ubezpieczenie grupowe PZU;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres e-mailowy ##zpsgn.pjidbpinzp#at#vgjeppodin.rdb##.

Termin składania ofert: do 31.07.2024 roku.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Szanowny Kandydacie,

aplikując na stanowisko pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty AUTOMATYKA Sp. z o.o. zgodnie z warunkami przedstawionymi poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty AUTOMATYKA Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmującym dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azot AUTOMATYKA Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmujące dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że moje dane osobowe mogą być przechowywane przez okres do wskazany w Klauzuli informacyjnej.

W przypadku gdy w zgłoszeniu swojej aplikacji zawarłem/ zawarłam dane osobowe szczególnych kategorii (w myśl art.9 ust.1) wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Spółkę Grupa Azoty AUTOMATYKA Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, w celu tej oraz przyszłych rekrutacji.